Usta

METODY:

EFEKT DELIKATNEGO BŁYSZCZYKA– to najbardziej subtelna metoda pigmentacji ust: bez wyraźnych konturów, w odcieniu zbliżonym do Twojej czerwieni wargowej. To idealny wybór dla osób, które oczekują naturalnego efektu. Po zabiegu Twoje usta będą piękne, naturalne, subtelne, perfekcyjnie podkreślone .

EFEKT POMADKI: metoda odpowiednia dla tych z Was, które lubią bardziej zdecydowany makijaż. Kolor ust dobieramy wspólnie w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Od odcieni nude, przez brudny róż po głęboką czerwień lub kolor wina. Możliwości jest nieskończenie wiele!

Makijaż permanentny ust Wrocław

Makijaż permanentny ust Dorota Ryś

Makijaż permanentny ust efekty

Makijaż permanentny ust Wrocław

Makijaż permanentny ust to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów pigmentacji obok makijażu permanentnego brwi i oczu. Polega na zaaplikowaniu barwnika pod skórę, dzięki czemu usta nabierają pięknego koloru, a także stają się bardziej wydatne a czerwień wargowa jest wyrównana. W zależności od indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji zarówno pigmenty, jak i metodę ich wprowadzania dobiera się tak, by efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący dla Klientki. Makijaż wykonuje się za pomocą cieniutkiej, jednorazowej igły po podaniu środków znieczulających. Makijaż permanentny ust może być przeprowadzany kilkoma metodami. Do najpopularniejszych zaliczyć można: metodę 3D (usta zyskują kolor w stylu ombre), efekt pomadki  (usta są wyraziste o nasyconej barwie), efekt błyszczyka (dająca naturalny efekt). Makijaż permanentny ust polecany jest przede wszystkim kobietom, które mają jasną czerwień wargową, blizny po opryszczce, asymetrię, a także tym, które są zabiegane, a chcą wyglądać pięknie i estetycznie każdego dnia. Zabieg ten sprawdzi się doskonale również dla osób, które z uwagi na uczulenie nie mogą stosować tradycyjnych kosmetyków do malowania ust.

Chcesz trwale poprawić koloryt swoich ust? Szukasz salonu we Wrocławiu, w którym przeprowadzany jest makijaż permanentny ust? Jesteś w dobrym miejscu! Jestem dyplomowanym trenerem makijażu permanentnego. Od ponad 5 lat zajmuję się mikropigmentacją, ponadto ukończyłam kilkanaście szkoleń z zakresu pigmentacji ust, brwi i oczu. Wiedzę na temat makijażu permanentnego czerpię również z wielu konferencji, seminariów i kursów. Zanim przystąpimy do zabiegu, pomagam klientkom w doborze odpowiedniej metody, która spełni ich oczekiwania. Zapraszam Cię do kontaktu.

Makijaż permanentny ust – zalecenia przed

Zaleca się, aby do 24 godzin przed makijażem permanentnym ust przestrzegać określonych zasad. Przede wszystkim nie należy:

  • pić mocnej kawy, napojów z zawartością kofeiny, alkoholu,
  • zażywać narkotyków, środków pobudzających, innego rodzaju używek, aspiryny i tego typu leków.

Makijaż permanentny ust – zalecenia po zabiegu

Żeby mieć pewność, że makijaż permanentny ust będzie skutecznie przeprowadzony, efekty trwałe, a przebieg leczenia bezproblemowy, należy przez pierwsze 10 dni po zabiegu przestrzegać pewnych zasad. Należy unikać:

  • nadmiernych promieni UV np. opalania się w solarium,
  • długotrwałego kontaktu z wodą np. kąpieli w morzu i pływania w basenie,
  • przebywania w saunie,
  • zimnego powietrza, np. podczas uprawiania sportów zimowych,
  • samodzielnego pozbywania się strupków z ust
  • spożywania ostrych i bardzo gorących potraw (w pierwszych dniach po zabiegu)
  • stosowania preparatów do pielęgnacji innych niż zalecone przez linergistkę, przede wszystkim tych, które zawierają  składniki  aktywne (retinol, witamina C, kwasy) lub zbyt mocno przyspieszające proces gojenia.

 

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to profesjonalna technika pigmentacji  brwi, oczu i ust, w której pigment jest wprowadzany do skóry za pomocą jednorazowej sterylnej igły. Makijaż permanentny może być doskonałą opcją dla osób, które chcą zaoszczędzić czas na codziennej rutynie wykonywania makijażu lub dla tych, którzy mają alergie lub wrażliwość na tradycyjne kosmetyki. Makijaż permanentny może być również pomocny dla osób z wadami wzroku, które mają problem z wykonaniem makijażu. Podczas, gdy rezultaty zabiegu utrzymują się przez kilka lat, istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na to, jak długo makijaż się utrzyma. Są to między innymi: wiek, rodzaj skóry, styl życia i pielęgnacja po zabiegu. Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać, że makijaż permanentny będzie się utrzymywać kilka lat, zanim będzie wymagał odświeżenia.

Zalety makijażu permanentnego

Jedną z głównych zalet makijażu permanentnego jest to, że może pomóc zaoszczędzić czas w codziennej rutynie Jeśli nie musisz się martwić o stosowanie i ponowne nakładanie makijażu każdego dnia, przekonasz się, że masz więcej czasu na robienie rzeczy, które kochasz. Inną zaletą makijażu permanentnego jest to, że może pomóc Ci osiągnąć doskonały wygląd każdego dnia bez względu na okoliczności, w których się znajdziesz. Jeśli nie jesteś fanką noszenia dużej ilości makijażu, ale nadal chcesz wyglądać dobrze, makijaż permanentny może być świetnym rozwiązaniem.

Makijaż permanentny może być również idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z wykonaniem makijażu. Jeśli masz drżące ręce lub masz trudności z widzeniem, makijaż permanentny może pomóc Ci osiągnąć nieskazitelny wygląd. Jeśli szukasz sposobu, aby zwiększyć swoją pewność siebie i poczuć się lepiej, makijaż permanentny może być świetną opcją. Świadomość, że nie musisz się martwić o swój wygląd może pomóc Ci poczuć się pewniej  i być lepszą wersją siebie 🙂