Usta

METODY:

EFEKT DELIKATNEGO BŁYSZCZYKA– to najbardziej subtelna metoda pigmentacji ust: bez wyraźnych konturów, w odcieniu zbliżonym do Twojej czerwieni wargowej. To idealny wybór dla osób, które oczekują naturalnego efektu. Po zabiegu Twoje usta będą piękne, naturalne, subtelne, perfekcyjnie podkreślone .

EFEKT POMADKI: metoda odpowiednia dla tych z Was, które lubią bardziej zdecydowany makijaż. Kolor ust dobieramy wspólnie w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Od odcieni nude, przez brudny róż po głęboką czerwień lub kolor wina. Możliwości jest nieskończenie wiele!

Makijaż permanentny ust Wrocław

Makijaż permanentny ust Dorota Ryś

Makijaż permanentny ust efekty

Makijaż permanentny ust Wrocław

Makijaż permanentny ust to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów na twarzy obok makijażu permanentnego brwi i oczu. Polega na bardzo płytkim zaaplikowaniu barwnika pod skórę, dzięki czemu usta nabierają pięknego, lśniącego koloru, a także stają się bardziej wydatne. W zależności od indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji zarówno pigmenty, jak i metodę ich wprowadzania dobiera się tak, by efekt był satysfakcjonujący dla Klientki. Makijaż wykonuje się za pomocą cieniutkiej, jednorazowej igły po podaniu środków znieczulających. Makijaż permanentny ust może być przeprowadzany kilkoma metodami. Do najpopularniejszych zaliczyć można: metodę 3D (usta zyskują kolor w stylu ombre), styl francuski (usta są wyraziste o nasyconej barwie), metodę naturalną (dająca naturalny efekt), metodę pixel lips (polegającą na wprowadzaniu pigmentu punktowo, by stworzyć efekt trójwymiarowości ust), metodę Aquarelle lips (usta wyglądają lekko i subtelnie). Makijaż permanentny ust polecany jest przede wszystkim kobietom, które mają blade usta, a także tym, które są zabiegane, a chcą świeżo i estetycznie wyglądać każdego dnia. Zabieg ten sprawdzi się doskonale również dla osób, które z uwagi na uczulenie nie mogą stosować tradycyjnych kosmetyków do malowania ust.

Chcesz trwale poprawić koloryt swoich ust? Szukasz salonu we Wrocławiu, w którym przeprowadzany jest makijaż permanentny ust? Jesteś w dobrym miejscu! Jestem dyplomowanym trenerem makijażu permanentnego. Od ponad 3 lat zajmuję się mikropigmentacją, a ponadto ukończyłam kilkanaście szkoleń z zakresu pigmentacji ust, brwi i oczu. Wiedzę na temat makijażu permanentnego czerpię również z wielu konferencji, seminariów i kursów. Zanim przystąpimy do zabiegu, pomagam klientkom w doborze odpowiedniej metody, która spełni ich oczekiwania. Zapraszam Cię do kontaktu.

Makijaż permanentny ust – zalecenia przed

Zaleca się, aby do 24 godzin przed makijażem permanentnym ust przestrzegać określonych zasad. Przede wszystkim nie należy:

  • pić mocnej kawy, napojów z zawartością kofeiny, alkoholu,
  • zażywać narkotyków, środków pobudzających, innego rodzaju używek, aspiryny i tego typu leków.

Makijaż permanentny ust – zalecenia po zabiegu

Żeby mieć pewność, że makijaż permanentny ust będzie skutecznie przeprowadzony, efekty trwałe, a przebieg leczenia bezproblemowy, należy przez pierwsze 10 dni po zabiegu przestrzegać pewnych zasad. Należy unikać:

  • nadmiernych promieni UV np. opalania się w solarium,
  • długotrwałego kontaktu z wodą np. kąpieli w morzu i pływania w basenie,
  • przebywania w saunie,
  • zimnego powietrza, np. podczas uprawiania sportów zimowych,
  • samodzielnego pozbywania się skórki pigmentacyjnej,
  • spożywania ostrych potraw i owoców morza,
  • stosowania preparatów do pielęgnacji innych niż polecała kosmetyczka, przede wszystkim tych, które zawierają antybiotyki lub składniki zbyt mocno przyspieszające proces gojenia.