Odświeżenie makijażu Wrocław

Makijaż permanentny to subtelna metoda wykonywania trwałego i naturalnie wyglądającego makijażu brwi, rzęs, oczu, czy ust. Wystarczy już jeden zabieg, by efekt był widoczny i satysfakcjonujący dla klientki. W zależności od jej indywidualnych potrzeb i preferencji, linergistka może dokonać korekty po około 2-4 tygodniach, po której będzie mogła cieszyć się efektami nawet na rok! Po tym czasie zaleca się zabieg odświeżenia makijażu permanentnego, gdyż powoli pigment zaczyna blaknąć, może się odbarwiać, a nawet mogą pojawić się ubytki. Polega on na ponownym jego zaaplikowaniu (przewidziana jest możliwość przeprowadzenia pewnych korekt w odniesieniu do pierwszego zabiegu).

Można poprawić lub zmienić kolor, kształt albo metodę pigmentacji makijażu. Na odświeżenie makijażu warto umówić się wówczas, gdy jest potrzeba poprawienia efektu po upływie długiego czasu od zabiegu lub wtedy, gdy chcemy osiągnąć ciemniejszy kolor makijażu niż kolor aktualny. Szukasz miejsca, w którym wykonywany jest zabieg odświeżenia makijażu we Wrocławiu? Zapraszam Cię do mojego gabinetu! Jestem dyplomowanym trenerem makijażu permanentnego, od ponad 3 lat zajmuję się mikropigmentacją.

Ukończyłam kilkanaście szkół z zakresu makijażu permanentnego brwi, oczu i ust, a także nieustannie się dokształcam – biorę udział w wielu konferencjach i seminariach. Zajmuję się odświeżaniem makijażu brwi, oczu i ust w promocyjnej cenie – do 1,5 roku możesz liczyć na -50% od ceny obowiązującej. Zapraszam do rezerwacji miejsc! Masz pytania związane z ofertą? Zadzwoń!