Brwi

 

METODY: 

OMBRE: metod, która zawojowała świat w ostatnim czasie! Najdelikatniejsza a zarazem idealnie podkreślająca brwi pigmentacja. Polega na odpowiednim wycieniowaniu brwi – od podkreślonej końcówki do ultra-lekkiej nasady. Świetnie sprawdza się, jeśli oczekujesz delikatnego efektu i posiadasz dużo naturalnych włosków na brwiach.

PUDROWA: Polega na równomiernym rozprószeniu pigmentu na całej brwi, bez wyraźnie zaznaczonej podstawy i końcówki. Nazywana również metodą pikselową- brwi składają się z tysięcy małych kropeczek. Idealna dla osób, które chcą uzyskać efekt brwi pomalowanych cieniem. 

PUDROWE OMBRE: Polega na idealnym nasyceniu brwi z cieniowaniem za pomocą pikseli. Idealna dla osób, które chcą wyraźnie podkreślić brwi, można stosować ją przy każdym rodzaju skóry. Granice są delikatnie wypudrowane, a przejścia w cieniowaniu miękkie i płynne. 

 

Metodę dobieramy wspólnie przed zabiegiem, w zależności od Twoich oczekiwań, ilości naturalnych włosków, spodziewanego efektu oraz mojej estetyki pracy 🙂 Jeśli trafiłaś na moją stronę, oznacza to, że poszukujesz specjalistki, która stworzy Twoje wymarzone, naturalne brwi. 

permanentne brwi Wrocław

naturalny makijaż permanentny brwi

brwi ombre Wrocław

 

Makijaż permanentny brwi Wrocław

Makijaż permanentny brwi od kilku lat cieszy się ogromną popularnością u kobiet nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Nic dziwnego, w końcu zapewnia doskonały, a co najważniejsze trwały efekt pięknie podkreślonych brwi, a także pozwala zaoszczędzić czas w trakcie porannego makijażu. Zabieg pigmentacji  polega na wprowadzaniu specjalnego barwnika pod skórę przy wykorzystaniu cieniutkiej igły.

Aktualnie największą popularnością w moim gabinecie cieszy się metoda PUDROWEGO OMBRE . Pozwala ona stworzyć piękny gradient kolorystyczny, do złudzenia przypominający brwi przyprószone cieniem. Zabieg trwa około 2 godzin i przeprowadzany jest w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Trwałość makijażu zależy od rodzaju skóry. Na cerze tłustej może utrzymać się około roku, na skórze mieszanej od półtora roku do dwóch, natomiast na skórze suchej nawet aż do trzech lat! Zabieg jest bezbolesny, a moje klientki porównują go do regulacji brwi.

Pragniesz mieć piękne i zadbane brwi? Szukasz salonu we Wrocławiu, w którym przeprowadzany jest zabieg makijażu permanentnego brwi? Zapraszam Cię do mojego salonu! Jestem dyplomowanym trenerem makijażu permanentnego. Ukończyłam kilkanaście szkoleń z zakresu pigmentacji brwi, oczu oraz ust, a także nieustannie się rozwijam. Biorę udział w wielu konferencjach i seminariach dotyczących makijażu permanentnego.  Zanim przystąpimy do zabiegu, wykonuję wizualizację brwi, odpowiednie pomiary oraz rysunek wstępny. Dzięki temu kształt brwi permanentnych będzie idealnie wpasowany w naturę oraz skrojony na miarę.  Zapraszam Cię do kontaktu.

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to nowoczesny zabieg kosmetyczny, który polega na wprowadzeniu odpowiednio dobranych kolorystycznie barwników w wierzchnią warstwę skóry właściwej. Ma on na celu podkreślenie oczu, ust lub brwi na długi czas (nawet do 3 lat). Makijaż permanentny pomaga także kobietom po leczeniu onkologicznym w rekonstrukcji naturalnych brwi. Od tradycyjnego tatuażu  różni się tym, że stosowane barwniki mają mniejszą cząsteczkę i są wprowadzane na mniejszą głębokość.

Makijaż permanentny jest stosowany głównie we współczesnej medycynie estetycznej, w celach upiększających. Cały makijaż odbywa się w miejscowym znieczuleniu przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów.Za pomocą jednorazowej, sterylnej wprowadzane są hipoalergiczne pigmenty, dzięki którym zabieg jest całkowicie bezpieczny. Przy makijażu permanentnym ust można dokonywać wyrównania asymetrii, unieść opadające kąciki, zmienić kontury, a także poprawić ich koloryt. Brwi po przeprowadzeniu zabiegu są zdecydowanie podkreślone i wyraziste. Natomiast makijaż permanentny oczu doskonale podkreśla ich kształt, nadaje im głębi, zagęszcza linie rzęs i wzmacnia ich oprawę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią swój czas i wolą spokojnie wypić poranną kawę niż spędzać go przed lustrem 🙂

Makijaż permanentny ile się trzyma?

Makijaż permanentny to innowacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na wprowadzeniu właściwie dobranych kolorystycznie barwników w powierzchowne warstwy skóry. Zabieg ten ma na celu podkreślenie oczu, ust lub brwi, a także zamaskowanie niedoskonałości w taki sposób, by osiągnąć długotrwały efekt. Ile trzyma się makijaż permanentny? Makijaż permanentny utrzymuje się od kilku miesięcy nawet do kilku lat. Zależy to tak naprawdę od wielu czynników, np. codziennej pielęgnacji, stylu życia, czy też stanu zdrowia. Zdecydowanie większość kobiet twierdzi, że makijaż permanentny utrzymuje się około 2 lat, jeśli jednak zależy nam na efekcie pięknie nasyconych a jednocześnie naturalnych brwi, warto zabieg systematycznie powtarzać w salonie kosmetycznym. Wprowadzany pod skórę barwnik  z biegiem czasu zaczyna blaknąć. Najlepszy efekt makijażu permanentnego utrzymuje się od 1,5 do 3lat. Zabieg odświeżenia makijażu permanentnego dobrze jest powtarzać co 1,5 roku. Warto mieć jednak na uwadze to, że każda skóra inaczej reaguje na pigment i złuszcza się w innym tempie. Częsta ekspozycja na słońce i korzystanie z solarium przyspiesza proces odnowy naskórka, czego skutkiem jest zdecydowane skrócenie czasu utrzymywania się efektu zabiegu na twarzy.

Makijaż permanentny, czy jest bezpieczny?

Pomimo to, że zabieg opiera się na ingerencji w skórę, to jest on całkowicie bezpieczny. W moim salonie zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny a zdrowie klientek jest dla mnie priorytetem. Wszystkie urządzenia używane podczas zabiegu są starannie dezynfekowane, sterylizowane, a igły jednorazowe i sterylne. Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego i jeszcze nie wybrałaś swojej linergistki- warto zwrócić uwagę nie tylko na portfolio ale również na kwestię przestrzegania zasad higieny w gabinecie.

Zalety makijażu permanentnego brwi

Makijaż permanentny brwi od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, nie tylko przepięknie się prezentuje, ale również jest komfortowy i praktyczny. Stanowi świetną, a przede wszystkim trwałą alternatywę dla codziennego makijażu. To również oszczędność czasu i wygoda! Już nie musisz wstawać 10, a nawet 15 minut wcześniej, by pomalować brwi, gdyż wyglądają one perfekcyjnie bez względu na okoliczność. To idealne rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu. Brwi permanentne są dobierane pod względem kształtu, koloru do rysów twarzy, koloru włosów i indywidualnych oczekiwań i preferencji klientki. Przede wszystkim największym plusem makijażu permanentnego jest to, że jest trwały – może utrzymywać się nawet od 1,5 do 3 lat. Pięknie modeluje łuk brwiowy i dodaje twarzy blasku. Jest doskonałą propozycją dla osób, u których brwi są bardzo rzadkie, delikatne i słabo widoczne. W takim przypadku zwykły makijaż może prezentować się sztucznie i tworzyć efekt przerysowania. Inną ważną zaletą makijażu permanentnego brwi jest to, że tworzy efekt delikatnego cienia i optycznie zagęszcza naturalne brwi. Makijaż permanentny to również doskonałe rozwiązanie dla osób uprawiających sport. Jest wodoodporny, dzięki czemu możesz kąpać się bez obaw, że Twój makijaż brwi się rozmaże. Makijaż ten nie zmywa się, nie rozmazuje, nie wymaga poprawiania podczas codziennego make-upu, nie spływa z twarzy nawet pod wpływem wysokiej temperatury, czy dużej wilgoci. Ogromnym plusem makijażu permanentnego jest również to, że nie trzeba go zmywać. Choć na pierwszy rzut oka jego cena może wydawać się wysoka, to po dokładnym podliczeniu w skali dwóch lat jest tańszy niż wykonywanie laminacji lub regulacji brwi wraz z henną, co miesiąc.