Korekta makijażu permanentnego

Dopigmentowanie Wrocław

Makijaż permanentny to trwały i skuteczny rodzaj make-upu wykonywany u profesjonalnej linergistki. Polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiedniego pigmentu. Może być stosowany w okolicach oczu, brwi, czy ust (w zależności od wybranego przez klientkę obszaru). Sposób aplikowania przypomina tatuowanie, a efekty utrzymują się mniej więcej od 2 do 5 lat. Wystarczy już jeden zabieg, by efekt był widoczny. Jednakże zazwyczaj zalecane jest dopigmentowanie, które ma za zadanie dopełnić i utrwalić na długo makijaż. Dzięki dodatkowemu pigmentowi można również lekko zmienić makijaż, np. przyciemnić brwi lub zmodyfikować ich kształt, wydłużyć delikatnie kreski, podkreślić mocniej kontur ust. W zależności od indywidualnych potrzeb klientki, na korektę można zgłosić się po około 2-4 tygodniach od wykonania pierwszego makijażu permanentnego.

Po przeprowadzeniu dopigmentowania efektami można cieszyć się nawet ponad rok! Po upływie tego czasu i zaobserwowaniu utracenia efektu warto zapisać się na jego odświeżenie. Szukasz doświadczonej linergistki, która zajmuje się dopigmentowaniem we Wrocławiu?

Zapraszam Cię serdecznie do mojego gabinetu! Nazywam się Dorota Ryś i jestem dyplomowanym trenerem makijażu permanentnego. Ponad 3 lata wykonuję profesjonalną mikro pigmentację. Mam na swoim koncie kilkanaście ukończonych szkół z zakresu makijażu permanentnego brwi, oczu i ust. Oprócz tego nieustannie się dokształcam, biorąc udział w różnego rodzaju konferencjach i seminariach. Zajmuję się również dopigmentowaniem i odświeżaniem makijażu brwi, oczu i ust. Zabieg dopigmentowania zalecam wykonać minimum 5 tygodni, a maksymalnie do 3 miesięcy od pierwszej pigmentacji. Zapraszam do rezerwacji miejsc! Masz pytania związane z ofertą? Zadzwoń!