Brwi

 

METODY: 

OMBRE: metod, która zawojowała świat w ostatnim czasie! Najdelikatniejsza a zarazem idealnie podkreślająca brwi pigmentacja. Polega na odpowiednim wycieniowaniu brwi – od podkreślonej końcówki do ultra-lekkiej nasady. Świetnie sprawdza się, jeśli oczekujesz delikatnego efektu i posiadasz dużo naturalnych włosków na brwiach.

PUDROWA: Polega na równomiernym rozprószeniu pigmentu na całej brwi, bez wyraźnie zaznaczonej podstawy i końcówki. Nazywana również metodą pikselową- brwi składają się z tysięcy małych kropeczek. Idealna dla osób, które chcą uzyskać efekt brwi pomalowanych cieniem. 

PUDROWE OMBRE: Polega na idealnym nasyceniu brwi z cieniowaniem za pomocą pikseli. Idealna dla osób, które chcą wyraźnie podkreślić brwi, można stosować ją przy każdym rodzaju skóry. Granice są delikatnie wypudrowane, a przejścia w cieniowaniu miękkie i płynne. 

 

Metodę dobieramy wspólnie przed zabiegiem, w zależności od Twoich oczekiwań, ilości naturalnych włosków, spodziewanego efektu oraz mojej estetyki pracy 🙂 Jeśli trafiłaś na moją stronę, oznacza to, że poszukujesz specjalistki, która stworzy Twoje wymarzone, naturalne brwi. 

 

permanentne brwi Wrocław

naturalny makijaż permanentny brwi

brwi ombre Wrocław

 

Makijaż permanentny brwi Wrocław

Makijaż permanentny brwi od kilku lat cieszy się ogromną popularnością u kobiet nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Nic dziwnego, w końcu zapewnia doskonały, a co najważniejsze trwały efekt pięknych, wystylizowanych brwi, a także pozwala zaoszczędzić czas w trakcie porannego makijażu. Makijaż permanentny gwarantuje również efekt doskonale podkreślonych brwi i wyrazistego spojrzenia. Makijaż permanentny polega na wprowadzaniu barwnika pod skórę przy wykorzystaniu cieniutkiej igły. Ze względu na to, że jest to makijaż trwały, powinna go wykonywać osoba kompetentna i doświadczona. Makijaż permanentny umożliwia nadanie brwiom nowego kształtu indywidualnie dopasowanego do owalu twarzy klientki. Aktualnie popularne są dwie metody makijażu permanentnego brwi. Pierwsza z nich to metoda włoskowa, natomiast druga to metoda pudrowa. Zarówno pierwsza, jak i druga metoda pozwala stworzyć jak najbardziej naturalną imitację zdrowych, zadbanych i zagęszczonych brwi. Zabieg trwa około 2 godzin i przeprowadzany jest w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Trwałość makijażu zależy od rodzaju skóry. Na cerze tłustej może utrzymać się około roku, na skórze mieszanej od półtora roku do dwóch, natomiast na skórze suchej nawet aż do trzech lat! W trakcie trwania zabiegu doświadczony kosmetolog rysuje malutkie włoski, pomiędzy naturalnymi włoskami klientki. Zabieg jest bezbolesny, przypomina ukłucie igły. Na skórze pojawiają się malutkie ranki, ale znikają już po około dwóch tygodni.

Pragniesz mieć piękne i zadbane brwi? Szukasz salonu we Wrocławiu, w którym przeprowadzany jest zabieg makijażu permanentnego brwi? Zapraszam Cię do mojego salonu! Jestem dyplomowanym trenerem makijażu permanentnego. Ukończyłam kilkanaście szkoleń z zakresu pigmentacji brwi, oczu oraz ust, a także nieustannie się rozwijam. Biorę udział w wielu konferencjach i seminariach dotyczących makijażu permanentnego. Wykonuje go trzema popularnymi metodami: ombre, pudrową i pudrową ombre. Zanim przystąpimy do zabiegu, pomagam klientkom w doborze odpowiedniej, która najlepiej pasować będzie do oczekiwań, ilości naturalnych włosków, a także przewidywanego efektu. Zapraszam Cię do kontaktu.