Brwi

 

METODY: 

OMBRE: metod, która zawojowała świat w ostatnim czasie! Najdelikatniejsza a zarazem idealnie podkreślająca brwi pigmentacja. Polega na odpowiednim wycieniowaniu brwi – od podkreślonej końcówki do ultra-lekkiej nasady. Świetnie sprawdza się, jeśli oczekujesz delikatnego efektu i posiadasz dużo naturalnych włosków na brwiach.

PUDROWA: Polega na równomiernym rozprószeniu pigmentu na całej brwi, bez wyraźnie zaznaczonej podstawy i końcówki. Nazywana również metodą pikselową- brwi składają się z tysięcy małych kropeczek. Idealna dla osób, które chcą uzyskać efekt brwi pomalowanych cieniem. 

PUDROWE OMBRE: Polega na idealnym nasyceniu brwi z cieniowaniem za pomocą pikseli. Idealna dla osób, które chcą wyraźnie podkreślić brwi, można stosować ją przy każdym rodzaju skóry. Granice są delikatnie wypudrowane, a przejścia w cieniowaniu miękkie i płynne. 

 

Metodę dobieramy wspólnie przed zabiegiem, w zależności od Twoich oczekiwań, ilości naturalnych włosków, spodziewanego efektu oraz mojej estetyki pracy 🙂 Jeśli trafiłaś na moją stronę, oznacza to, że poszukujesz specjalistki, która stworzy Twoje wymarzone, naturalne brwi. 

 

permanentne brwi Wrocław

naturalny makijaż permanentny brwi

brwi ombre Wrocław

 

Makijaż permanentny brwi Wrocław

Makijaż permanentny brwi od kilku lat cieszy się ogromną popularnością u kobiet nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Nic dziwnego, w końcu zapewnia doskonały, a co najważniejsze trwały efekt pięknych, wystylizowanych brwi, a także pozwala zaoszczędzić czas w trakcie porannego makijażu. Makijaż permanentny gwarantuje również efekt doskonale podkreślonych brwi i wyrazistego spojrzenia. Makijaż permanentny polega na wprowadzaniu barwnika pod skórę przy wykorzystaniu cieniutkiej igły. Ze względu na to, że jest to makijaż trwały, powinna go wykonywać osoba kompetentna i doświadczona. Makijaż permanentny umożliwia nadanie brwiom nowego kształtu indywidualnie dopasowanego do owalu twarzy klientki. Aktualnie popularne są dwie metody makijażu permanentnego brwi. Pierwsza z nich to metoda włoskowa, natomiast druga to metoda pudrowa. Zarówno pierwsza, jak i druga metoda pozwala stworzyć jak najbardziej naturalną imitację zdrowych, zadbanych i zagęszczonych brwi. Zabieg trwa około 2 godzin i przeprowadzany jest w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Trwałość makijażu zależy od rodzaju skóry. Na cerze tłustej może utrzymać się około roku, na skórze mieszanej od półtora roku do dwóch, natomiast na skórze suchej nawet aż do trzech lat! W trakcie trwania zabiegu doświadczony kosmetolog rysuje malutkie włoski, pomiędzy naturalnymi włoskami klientki. Zabieg jest bezbolesny, przypomina ukłucie igły. Na skórze pojawiają się malutkie ranki, ale znikają już po około dwóch tygodni.

Pragniesz mieć piękne i zadbane brwi? Szukasz salonu we Wrocławiu, w którym przeprowadzany jest zabieg makijażu permanentnego brwi? Zapraszam Cię do mojego salonu! Jestem dyplomowanym trenerem makijażu permanentnego. Ukończyłam kilkanaście szkoleń z zakresu pigmentacji brwi, oczu oraz ust, a także nieustannie się rozwijam. Biorę udział w wielu konferencjach i seminariach dotyczących makijażu permanentnego. Wykonuje go trzema popularnymi metodami: ombre, pudrową i pudrową ombre. Zanim przystąpimy do zabiegu, pomagam klientkom w doborze odpowiedniej, która najlepiej pasować będzie do oczekiwań, ilości naturalnych włosków, a także przewidywanego efektu. Zapraszam Cię do kontaktu.

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to nowoczesny zabieg kosmetyczny, który polega na wprowadzeniu odpowiednio dobranych kolorystycznie barwników w powierzchowne warstwy skóry. Ma on na celu podkreślenie oczu, ust lub brwi w długotrwały sposób, a także zamaskować niedoskonałości, szczególnie u pacjentów, którzy mają nieestetyczne blizny. Makijaż permanentny pomaga także kobietom po mastektomii w odtworzeniu brodawek sutkowych. Jego efekt utrzymuje się nawet do trzech lat. Od tatuażu tradycyjnego różni się tym, że pochodzenie barwników jest roślinne, a nie chemiczne, a także głębokość ich aplikacji (w przypadku makijażu permanentnego jest ona dużo płytsza). Makijaż permanentny jest stosowany głównie we współczesnej medycynie estetycznej, w celach upiększających. Cały makijaż odbywa się w miejscowym znieczuleniu przy wykorzystaniu sterylnej, jednorazowej igły. Wówczas wprowadzane są hipoalergiczne pigmenty, dzięki którym zabieg jest całkowicie bezpieczny. Przy makijażu permanentnym ust można dokonywać wyrównania asymetrii, unieść opadające kąciki, zmienić kontury, a także poprawić ich koloryt. Brwi po przeprowadzeniu zabiegu są zdecydowanie podkreślone i wyraziste, a także można zmienić ich kształt. Natomiast Makijaż permanentny oczu doskonale podkreśla ich kształt, nadaje im efekt eyelinera, zagęszcza linie rzęs i wzmacnia ich oprawę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które lubią dobrze się prezentować, a nie mają czasu na codzienny makijaż.

Makijaż permanentny ile się trzyma?

Makijaż permanentny to innowacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na wprowadzeniu właściwie dobranych kolorystycznie barwników w powierzchowne warstwy skóry. Zabieg ten ma na celu podkreślenie oczu, ust lub brwi, a także zamaskowanie niedoskonałości w taki sposób, by osiągnąć długotrwały efekt. Ile trzyma się makijaż permanentny? Makijaż permanentny utrzymuje się od kilku miesięcy nawet do kilku lat. Zależy to tak naprawdę od wielu czynników, np. codziennej pielęgnacji, stylu życia, higieny osobistej, czy też stanu zdrowia. Zdecydowanie większość kobiet twierdzi, że makijaż permanentny utrzymuje się około 2 lat, jeśli jednak zależy nam na efekcie ciemnych brwi, warto zabieg systematycznie powtarzać w salonie kosmetycznym. Wprowadzany barwnik pod naskórek z biegiem czasu zaczyna blaknąć. Najlepszy efekt makijażu permanentnego utrzymuje się od 2 do 4 lat. W przypadku brwi efekt jest nieco mniejszy. Zazwyczaj zabieg należy powtarzać po upływie 2 lat. W przeciwnym razie należałoby liczyć się z tym, że ślady barwnika będą widoczne jeszcze przez kilka lat. Warto mieć jednak na uwadze to, że każda skóra inaczej reaguje na pigment i złuszcza się w innym tempie. Częsta ekspozycja na słońce i korzystanie z solarium przyspiesza proces odnowy naskórka, czego skutkiem jest zdecydowane skrócenie czasu utrzymywania się efektu zabiegu na twarzy.

Makijaż permanentny, czy jest bezpieczny?

Makijaż permanentny to nowoczesny zabieg kosmetyczny, który opiera się na wprowadzeniu właściwie dobranych kolorystycznie barwników w powierzchowne warstwy skóry. Zabieg ten ma na celu podkreślenie oczu, ust lub brwi, a także zamaskowanie niedoskonałości w taki sposób, by osiągnąć długotrwały efekt. Wykonanie estetycznego makijażu permanentnego może wywoływać pewne obawy w związku z efektami, a także bezpieczeństwem zabiegu. Pomimo to, że zabieg opiera się na ingerencji w skórę, to jest on całkowicie bezpieczny. Salony specjalizujące się w makijażu permanentnym powinny jednak mimo wszystko przestrzegać higieny oraz przepisów BHP w trakcie przeprowadzania zabiegu. Jest to jednym z podstawowych czynników wpływającym na bezpieczeństwo makijażu permanentnego zarówno w trakcie, jak i po. Profesjonalne kosmetyczki dezynfekują urządzenia, z których korzystają w trakcie wykonywania pracy, miejsce pracy po każdym zabiegu, a także stosują jednorazowe igły i ostrza. Wówczas gabinety zaopatrzone są w jednorazowe artykuły, środki higieniczne, natomiast sam makijaż permanentny przeprowadzany jest w rękawiczkach i opcjonalnie w maseczce. Warto sprawdzić, czy wybrany salon pilnuje wszystkich tych podstawowych zasad.