Kreski

METODY:

ZAGĘSZCZENIE LINII RZĘS: cienka kreseczka pomiędzy rzęsami. Sprawia, że rzęsy wydają się gęstsze, odświeża spojrzenie. Idealna alternatywa dla klasycznego eyelinera, metoda odpowiednia dla każdego rodzaju powieki (dojrzała, opadająca itp.). Pożegnaj się z rozmazanymi kreskamii łzawiącymi oczami. Od teraz kreska będzie z Tobą całą dobę, a Ty będziesz wyglądać nienagannie. Zagęszczenie możemy wykonać w kolorze czarnym lub czekoladowym.

ZAGĘSZCZENIE LINII RZĘS Z ROZCIENIOWANIEM: czyli kreska wzdłuż Twoich naturalnych rzęscieniowana w zewnętrznych kącikach. Sprawia wrażenie delikatnie roztartego cienia, pięknie otwiera spojrzenie i nadaje wyrazistości.

Nie jesteś pewna, która metoda jest odpowiednia dla Ciebie? Zadzwoń do mnie i umów się na konsultację.

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny oczu Dorota Ryś

Makijaż permanentny oczu Wrocław

Makijaż permanentny oczu Wrocław

Makijaż permanentny oczu to technika make-upu, która polega na wprowadzeniu do skóry pigmentu za pomocą jednorazowych i sterylnych igieł. Zabieg wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu. Jest to doskonały sposób na długotrwałe optyczne zagęszczenie rzęs oraz podkreślenie spojrzenia. Dzięki tej innowacyjnej metodzie codzienny makijaż nie będzie czasochłonny, a wręcz przeciwnie pozwoli zaoszczędzić czas, co jest ogromną zaletą szczególnie rano. Na początku zabiegu przeprowadzany jest szczegółowy wywiad,w którym Klientka odpowiada na pytania w związku ze stanem jej zdrowia. Zabieg nie powinien być przeprowadzany m.in. w ciąży, w trakcie karmienia piersią, u kobiet cierpiących na różnego rodzaju infekcje wirusowe, bakteryjne, a także u osób zmagających się z cukrzycą lub chorobą nowotworową. Przeciwwskazaniem są również zaburzenia lękowe, a także zażywanie leków, które rozrzedzają krew. Następnie doświadczona kosmetyczka aplikuje krem zawierający lidokainę, po czym przechodzi do aplikacji barwnika. Zabieg powtarza się po około 3-4 tygodniach, dzięki czemu makijaż jest trwały i utrzymuje się znacznie dłużej. Do najpopularniejszych metod makijażu permanentnego oczu można zaliczyć: kreskę dekoracyjną oka (wyrazistą), kreskę górną zagęszczającą linię rzęs (naturalny efekt), kreskę dolną, która dopełnia makijaż i optycznie powiększa oczy.

Chcesz mieć estetyczne i zadbane brwi? Poszukujesz sprawdzonego salonu we Wrocławiu, w którym przeprowadzany jest zabieg makijażu permanentnego oczu? Sprawdź koniecznie salon Doroty Ryś! Jestem dyplomowanym trenerem makijażu permanentnego. Od ponad 3 lat zajmuję się mikropigmentacją, w dodatku ukończyłam kilkanaście szkoleń z zakresu pigmentacji oczu, brwi i ust. Wiedzę czerpię również z wielu różnych konferencji oraz seminariów dotyczących makijażu permanentnego. Zanim przystąpimy do zabiegu, pomagam klientkom w doborze odpowiedniej metody, która spełni ich oczekiwania. Zapraszam Cię do kontaktu.

Makijaż permanentny oczu – co warto wiedzieć?

Przed zabiegiem

Przed wykonaniem profesjonalnego makijażu permanentnego oczu warto pamiętać o tym, by skóra wokół nich była właściwie nawilżona i wypoczęta (warto dobrze się wyspać przed zabiegiem). Ponadto na kilka dni przed zabiegiem nie należy farbować rzęs henną i stosować tego typu preparatów.

Po zabiegu makijażu permanentnego oczu

Należy pamiętać o tym, że zaraz po przeprowadzeniu zabiegu oczy mogą być delikatnie podpuchnięte, lekko zaczerwienione i mogą wyglądać na zapłakane. To normalny bezpośredni skutek ingerencji w skórę, który nie powinien być powodem do obaw. Warto zaznaczyć, że opuchlizna bardzo szybko mija i bez problemu można wrócić do codziennego funkcjonowania. Od razu po zabiegu kreska jest mocna- ma to miejsce nawet w przypadku delikatnego makijażu permanentnego. Nie jest to również powodem do zmartwień, gdyż w ciągu kilku dni kolor ten wyblaknie nawet do 50%. Zabieg należy powtórzyć ze względu na łuszczenie się naskórka. Wówczas makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu. Przede wszystkim od razu po zabiegu i przez kilka następnych dni należy szczególnie troszczyć się o skórę – nie wolno myć jej mydłem i stosować kosmetyków niepolecanych przez kosmetyczkę.